Pro potisk reklamních předmětů používáme moderní i tradiční technologie, které umožňují nanést na vámi zvolený produkt text či logo dle vaší volby. Reklamní předměty s potiskem prezentují vaši značku a lze je využít k přímému prodeji, nebo jako dárkové předměty pro vaše zákazníky, pracovníky či obchodní partnery. Mezi nejoblíbenější tiskové technologie patří:
 
 
Jednotlivé metody se liší náklady a možnostmi použití. Sítotisk je ideální na potisk textilu či plátna, laserové gravírování povýší vaše dárkové předměty. S volbou konkrétní techniky vám rádi poradíme. Více o reklamních předmětech se dozvíte zde.

 

Jsme tu pro vás

Orientovat se v množství výrobků a technologií potisku bývá často komplikované. Rádi vám pomůžeme s výběrem konkrétního produktu tak, aby výsledné reklamní předměty odpovídaly vaší představě. Stačí nám napsat nebo zavolat.

Pokud již máte produkty vybrané, ochotně vám sestavíme kalkulaci na míru. Sdělte nám, o které reklamní předměty máte zájem, jejich počet a množství barev, se kterými tisk proběhne. Bude-li součástí poptávky rovněž konkrétní text, obrázek či vaše logo ve křivkách (vektorový formát), můžeme kalkulaci provést přesněji.


Ukázky námi realizovaných reklamních předmětů s potiskemPROPAQ reference