Pokud si nevíte rady s tím, jaký reklamní předmět vybrat, doporučujeme prolistovat naše on-line katalogy reklamních předmětů. Můžete si tak v klidu vybrat reklamní předměty pro Vaše klienty, partnery či zaměstnance.
  
Jestliže vám ani prohlížení katalogů on-line nevyhovuje, kontaktujte nás a rádi Vám zašleme tištěný katalog reklamních předmětů zcela ZDARMA. 
 
Pro objednání katalogů využijte náš objednávkový formulář.
 

 
Katalog Cool obsahuje široké spektrum reklamních předmětů. Naleznete zde nejen levné "rozdávácí" dárky, ale také luxusní produkty od značek André Philippe, Alexluca či Antonio Miro. Součástí je také celá řada předmětů vyráběná na zákazku s plnobarevným či epoxy potiskem.
 
Listujte on-line v katalogu reklamních předmětů a nechte se
inspirovat! Naleznete v něm více jak 1 200 nejoblíbenějších reklamních dárků od drobností jako jsou propisky až po exkluzivní dárky vhodné pro Vaše klienty a obchodní partnery. Letos v něm naleznete celou řadu zajímavé elektroniky jako jsou zakázkové USB flash disky a powerbanky. Položky v něm obsažené dodáváme opravdu velmi rychle. Pokud na Vaši objednávku spěcháte, nabízíme i expresní dodání.
   
 
Hledáte něco stylového, trendového a neokoukaného? Podívejte se právě do tohoto katalogu reklamních předmětů, nabízí celou řadu neotřelých reklamních předmětů vysoké kvality a nápaditého designu! Mnoho výrobků zde obsažených bylo oceněnou cenou reddot za design. Potěšte své klienty opravdu hodnotnými reklamními dárky a to za velmi příznivé ceny!
   
 
Hledáte-li reklamní předměty vhodné pro rozdávání na různých promo akcích, určitě se podívejte do našeho katalogu Bullet. Obsahuje 1 400 nejoblíbenějších reklamních předmětů, které jsou rozumným kompromisem mezi cenou a kvalitou.
   
 
Katalog Avenue obsahuje kvalitní a značkové reklamní předměty, vhodné
například pro Vaše významné klienty a obchodní partnery, kterým chcete
darovat opravdu něco hodnotného. Naleznete zde značky jako Slazenger,
Balmain, Jamie Oliver, Marksman a mnoho dalších.
   
 
Jedná se o specializovaný katalog reklamního textilu, který obsahuje trička, polokošile, svetry, mikiny a čepice, ale také funkční sportovní textil a nejrůznější typy sportovních bund. Můžete vybírat ze dvou exkluzivních značek Slazenger a Elevate.
 

 

   
 
Pokud sháníte originální reklamní předmět, přizpůsobený například vašim korporátním barvám a představám, je tento katalog přesně pro vás! Naleznete zde zakázkově vyráběné předměty jako jsou powerbanky, USB flash disky, šňůrky na krk či přívěšky, deštníky, tašky, kšiltovky, post-it bločky a mnoho dalších zajímavých předmětů. Novinkou v tomto roce jsou náplasti s vlastním potiskem, sady první pomoci, reflexní výrobky či dokonce různé KPZetky.