Pro potisk reklamních předmětů používáme tradiční i moderní technologie, které umožňují nanést na produkt text, obrázek či logo dle vaší volby. Reklamní potisk reprezentuje vaši značku. Předměty s ním lze využít k přímému prodeji, jako dárky pro vaše zákazníky, pracovníky či obchodní partnery. Mezi nejoblíbenější tiskové technologie patří:
 
 

Jednotlivé metody reklamního potisku se liší náklady a možnostmi použití. Sítotisk je ideální na potisk textilu či plátna, laserové gravírování dodá předmětu exkluzivní vzhled.

 

Výběr reklamního potisku

Orientovat se v množství výrobků a technologií potisku bývá často komplikované. Rádi vám pomůžeme s výběrem konkrétního řešení tak, aby výsledné reklamní předměty odpovídaly vaší představě. Stačí nám napsat nebo zavolat.

Pokud již máte produkty vybrané, ochotně vám sestavíme kalkulaci na míru. Sdělte nám, o které reklamní předměty máte zájem, jejich počet a množství barev, se kterými tisk proběhne. Bude-li součástí poptávky rovněž konkrétní text, obrázek či vaše logo ve křivkách (vektorový formát), můžeme kalkulaci provést přesněji.

 

Ukázky námi realizovaných reklamních potisků

PROPAQ reference