Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů s dodáním do celé republiky. Firmám nabízíme možnost získat reklamní dárky za výhodné ceny přesně na míru jejich potřebám. V katalogu naleznete tisíce položek, z nichž si vyberete ideální variantu, popřípadě Vám s výběrem pomůžeme.

 
Proč zvolit reklamní předměty

zvyšují povědomí o značce a její známost

poslouží jako odměna pro zaměstnance či zákazníky

mohou sloužit k přímému prodeji

jsou ideálním dárkem pro obchodní partnery

umožňují zaměstnancům být součástí firemní kultury

 

Vyberte si z naší nabídky reklamních předmětů. Naleznete v ní tradiční i moderní sortiment, včetně prémiových položek.

 

Reklamní dárky jako součást přímého a nepřímého marketingu

Výhodou reklamních předmětů je jejich široké uplatnění. Mohou sehrát roli v přímém marketingu, kdy se stanou motivací pro zákazníky a odměnou například ve věrnostním programu. Tyto formy propagace mají zákazníci obzvláště v oblibě, neboť s každým provedeným nákupem vidí, jak se dostávají k vytoužené odměně. Pro přímou propagaci doporučujeme volit především atraktivní reklamní dárky s přidanou hodnotou. Velmi oblíbený je tak sezónní sortiment, jako jsou nafukovací míče, létající talíře a jiné. Při objednání vyššího počtu těchto předmětů jsou navíc náklady na jednotlivý kus nízké.

V nepřímém marketingu se reklamní předměty uplatňují odlišným způsobem. Zde není hlavní motivací prodávat více zboží, ale připomínat existenci značky či zkvalitňovat zákazníkovi zážitek při nákupu. Typickým zástupcem jsou minitužky, jež vynikají nákladovou efektivitou a současně při správném rozmístění na prodejně umožňují zákazníkům poznamenat další položky či detaily nákupu. Na obdobném principu jsou založené klasické propisovačky či jiné reklamní dárky. Děti pak velmi potěší reklamní balónky nebo sladkosti na vaší pobočce. A rodiče při každé takové návštěvě s ratolestmi znovu uvidí vaše logo a aktuální nabídku.

 


Reklamní předměty k prodeji

Veškerý upomínkový sortiment prodávaný na koncertech, festivalech, muzeích či informačních centrech, jsou ve své podstatě reklamní předměty určené k prodeji. Koncovým zákazníkům umožňují uchovat si vzpomínku na danou akci, zatímco pro provozovatele představují ideální možností pro vylepšení celkového cash-flow. Proto se prakticky žádný venkovní koncert dnes neobejde bez upomínkových předmětů. Je to výnosné a část návštěvníků to přímo požaduje. Snažíme se tomuto účelu vyházet co nejvíce vstříc, proto v naší nabídce naleznete speciální sortiment, kvalitní textil s vyšší gramáží s rozšířenými možnostmi potisku, či další originální reklamní předměty.

 

Reklamní dárky pro zaměstnance

Prakticky každá větší firma se snaží stanovit dress code pro své zaměstnance, kteří se jeho dodržováním více sžijí s firemní kulturou a hodnotami, jež společnost reprezentuje. Dress code může být různého typu, od obleků na míru, až po trika, polo trika, košile či bundy. Reklamní předměty jsou v případě dress code neocenitelným pomocníkem. Umožní vašim zaměstnancům sžít se se značkou, ochrání je v nepříznivých podmínkách. Zvláště v průmyslových či výrobních společnosti pak dochází často ke znečištění či poškození oděvu. Zásoba reklamních předmětů umožňuje tento problém efektivně a rychle vyřešit.

Druhou kategorií jsou reklamní dárky či jiná forma odměny k pracovnímu výročí či postupu. Připravili jsme pro vás mnoho produktů včetně exkluzivních propisek. Stačí si vybrat, nebo se s námi poradit.

 

Další uplatnění reklamních dárků

Reklamní dárky vynikají svojí univerzálností. Můžete je darovat v podstatě komukoli k jakékoli příležitosti. Nebo jimi vybavit svoji provozovnu a pozvednout tak úroveň služeb. Například v kavárně lidé velmi ocení kávu s cukříkem a sušenkou s vaším logem.

Rozhodli jsme se nabídnout našim klientům maximální možný sortiment reklamních předmětů pro různé příležitosti. Ať již sháníte originální předmět nebo roky prověřenou klasiku, věřte, že u nás jej naleznete. A pokud se vám nechce procházet celým katalogem, zavolejte nám jednoduše na telefon +420 272 652 684 či napište na e-mail info@propaq.cz. Rádi vám poradíme s ideálním reklamním předmětem na míru pro vás.