Tamponový tisk
Nejrozšířenější tisková metoda, jejíž hlavní předností je efektivita nákladů. Tamponový tisk lze použít pro většinu reklamních předmětů, avšak optimálních výsledků docílíte aplikaci na menší sortiment typu propisek, přívěsků, zapalovačů, otvíráků či drobných kosmetických potřeb. Tamponový tisk lze použít pro předměty do velikosti 50 mm s maximálně 4 barvami.

Sítotisk
Sítotisk je velmi rozšířená metoda potisku, která se často používá pro textilní materiály a další předměty větších rozměrů, například tašky, kalendáře, zápisníky, diáře. Výhodou sítotisku je větší tisknutelná plocha do rozměru A3 a při současném použití až 10 barev.   

Transfer
Technika transferu je ideální pro potisk textilních materiálů, jako jsou tašky, čepice, bundy, mikiny, trika či deštníky z přírodních i umělých vláken. Motiv se nejdříve tiskne na přenosový papír, který se následně za vysoké teploty nažehlí na potiskovaný předmět. Metoda je vhodná i pro potisk velmi tmavých materiálů, výhodou je její vysoká odolnost.

Výšivka
Výšivka je vhodná pro většinu textilních materiálů, především ručníky, trika, mikiny, bundy, čepice, tašky či batohy. Minimální velikost zabezpečující optimální čitelnost loga je 0,5 cm, maximální velikost 25 cm na šířku i výšku.

Laserové gravírování
Ideální technologie pro branding kovových předmětů, například propisky, zapalovače, vizitkáře, termohrnky, otvíráky, nože či přívěsky. Laserové gravírování je možné použít i pro kůži či dřevo, výsledná barevnost je vždy ovlivněna materiálem předmětu. Gravírování dodává předmětům nádech luxusu, výsledný produkt působí exkluzivním dojmem.

Rotační sítotisk
Rotační sítotisk je vhodný pro potisk válcovitých předmětů, jako jsou sklenky, hrnky či popelníky. Tisk je cenově velmi výhodný, avšak méně odolný vůči oděru než výpal. Předměty zpracované rotačním sítotiskem nedoporučujeme mýt v myčce, tisknout je možné pouze jednou barvou.

Výpal
Výpal se používá pro zdobení keramiky, skla a porcelánu různých tvarů. Logo se nejdříve tiskne na přenosový papír, následně se po přenesení na předmět zapéká ve vysokoteplotní peci. Díky tomuto postupu je potisk velice kvalitní a odolný, pro tisk je navíc možné využít celou plochu předmětu. Metoda umožňuje vytváření plnobarevných obrazců.
 
Pískování
Jedná se o jeden z nejkvalitnějších a nejstálejších způsobů, který umožňuje tisk loga a texty na skleněný či porcelánový předmět. Technologie spočívá v tryskání jemného písku přes šablonu, obrazec se v místě tryskání zmatní. Výhodou pískování je, že logo se vyryje do předmětu a nesmyje se.

Ražba
Technologie využívá tepla a tlaku pro vyražení loga či nápisu do vybraného reklamního předmětu. Vhodné materiály jsou především kůže a koženka, z konkrétních produktů lze jmenovat diáře, zápisníky, konferenční desky či klíčenky. Ražba je prvotně sice finančně náročnější vzhledem k nutnosti vyrobit raznici, ta však po použití klientovi zůstává a je možné ji znovu použít při dalších objednávkách.