Tyto stránky mají bez podpory Javascriptu velmi omezenou funkčnost, prosím zapněte si podporu Javascriptu ve Vašem prohlížeči.

Blog

Čistící hadříky s plnobarevným potiskem

16.7.2019
Hledáte-li levný a praktický reklamní dárek, který nabízí velkou plochu pro barevný potisk a který je možné vytvořit ve vlastním tvaru, pak se určitě zaměřte na naši nabídku čistících hadříků. Lze je využít nejen pro čištění brýlí, ale také na všechny typy obrazovek a displejů. Jsou dostupné v několika velikostech.
Přečíst celý článek

Reklamní vějíře

26.4.2019
Vějíře patří mezi oblíbené reklamní předměty především díky své praktičnosti a využitelnosti v létě. V naší nabídce naleznete celou řadu standardních vějířů, na které je možné pouze dotisknout vaše logo a reklamní předmět je připraven k použití.
Přečíst celý článek

Přívěšky na klíče s vyšitým či vytkaným logem

19.3.2019
Už vás nebaví klasické nezajímavé přívěšky na klíče? Máme pro vás tip na originální štítek s vyšitým logem, který je atraktivní formou klasického přívěšku. Nabízíme několik různých variant a velikostí. Vyberte si takový, který bude nejvíce vyhovovat vašim představám a požadavkům.
Přečíst celý článek

Doplňky k mobilům s reklamním potiskem

23.1.2019
Příslušenství k mobilům patří mezi nejoblíbenější reklamní předměty. V dnešní době, kdy má mobil skoro každý, je zaručena jeho praktičnost a využitelnost napříč generacemi. Navíc tyto doplňky nejsou finančně náročné, a tudíž nezatíží firemní rozpočet. Při tom jde o skvělé a dobře zapamatovatelné reklamní předměty, na které lze jednoduše umístit vaše logo nebo jiné reklamní sdělení.
Přečíst celý článek

Multifunkční šátky na míru

25.10.2018
Multifunkční šátky představují zajímavou variantu reklamních předmětů, kterou ocení především zákazníci se sportovně založenou klientelou. Tento typ šátku určitě velmi dobře znáte, má tubusový tvar a lze jej použít minimálně na deset různých způsobů. Můžete jej také znát pod názvem bandana.
Přečíst celý článek

Reklamní klíčenky s vlastním potiskem

16.10.2018
Přívěsky na klíče patří mezi populární reklamní předměty, které při vhodném zpracování mohou společnost propagovat po mnoho let. Naše reklamní agentura nabízí klíčenky v různých tvarech a barvách, které lze vždy potisknout logem společnosti. Pro příznivce kreativních řešení nabízíme rovněž možnost individuální výroby, z níž získáte reklamní klíčenky ve vlastním tvaru.
Přečíst celý článek

Kvalitní potisk reklamních předmětů z plastu

11.9.2018
Při jednání se zákazníky se často potýkáme s požadavkem na tisk plnobarevného loga, případně fotografie. Obrandovat předmět pro nás není problém, ale cena potisku bývá dost vysoká. Řešením je nová technologie umožňující plnobarevný tisk na plast, která se odborně nazývá „in mould“. Díky ní natiskneme barevné logo ve vysoké kvalitě a navíc za velmi příznivou cenu.
Přečíst celý článek

Zakázkové kelímky na kávu s vlastním potiskem

31.8.2018
Přinášíme letošní žhavou novinku, plastové kelímky na míru s celoplošným potiskem. Tyto kelímky mají skvělý design a jsou praktickým dárkem pro vaše zaměstnance nebo obchodní partnery. Opakovaně použitelné kávové kelímky slouží jako reklamní nosič, neboť udržují vaše logo stále na očích.
Přečíst celý článek

Identifikační náramky pro festivaly a další akce

17.8.2018
S právě probíhající festivalovou sezónou připomínáme, že v naší nabídce naleznete celou řadů identifikačních a rozlišovacích náramků. Tento reklamní předmět vám perfektně poslouží při organizaci jakéhokoliv festivalu, firemní události či party. Navíc jej pořídíte velmi levně.
Přečíst celý článek

Nafukovací plameňák či jednorožec jsou hitem léta

7.8.2018
Nafukovací reklamní předměty k vodě jsou velmi oblíbené. Dříve značně rozšířené nafukovací matrace dnes zvolna dohání nafukovací plameňák a jednorožec. Kdo si s nimi v létě nepořídí fotku od bazénu či moře, jako kdyby nebyl.
Přečíst celý článek

Sportovní láhve na vodu s potiskem

30.7.2018
Představujeme novinku, která se velmi rychle stává hitem mezi reklamními předměty – zakázkové láhve na vodu s vlastním potiskem. Sportovní láhve s logem jsou skvělým dárkem pro vaše zákazníky i obchodní partnery. Láhev s potiskem je praktická a využitelná jak při sportu, tak na jakémkoliv výletu nebo třeba teambuildingu. Navíc ji ocení i děti.
Přečíst celý článek

Reklamní čokolády

16.7.2018
Hledáte malý dárek, který vašim zákazníkům zachutná? Určitě se podívejte na naši nabídku reklamních čokolád. Čokolády s vlastním potiskem se hodí nejen do kanceláře či na recepci, ale zákazníci je také ocení také na veletrhu či jiných událostech. Nabízíme různé velikosti a druhy těchto reklamních sladkostí. Určitě si vyberete.
Přečíst celý článek

Reklamní želé bonbony

2.7.2018
Máte rádi sladkou reklamu? Pak vás určitě osloví reklamní bonbony, které nabízíme v různých velikostech, obalech a tvarech. Želé bonbony i další reklamní sladkosti s potiskem jsou skvělým malým dárkem například na veletrh, konferenci nebo jakýkoliv event.
Přečíst celý článek

Přenosné reproduktory jsou letním hitem

22.6.2018
Chytré příslušenství k mobilním telefonům je ve světě reklamních předmětů stále více populární. Velmi oblíbené jsou zejména reproduktory se specifickými vlastnostmi – bluetooth reproduktory, voděodolné reproduktory či reproduktory s mikrofonem. S přicházející letní sezónou nabízíme klientům rozšířenou nabídku těchto produktů v různých velikostech a tvarech.
Přečíst celý článek

Reklamní bonbony s potiskem

4.6.2018
Bonbony s potiskem jsou velmi oblíbené reklamní předměty, které potěší v kancelářích, na eventech, veletrzích i na recepci u vstupu do budovy. V nabídce naleznete širokou škálu ovocných i mentolových bonbonů, nebo také bonbony se speciální příchutí.
Přečíst celý článek

Plážová sezóna s vodotěsnými batohy, vaky a žabkami

21.5.2018
S nadcházející letní sezónou přicházíme s novinkami ve světě reklamních předmětů, které ocení každý vodák nebo milovník plážového odpočinku. Letošní léto můžete zákazníky zaujmout reklamními předměty s celoplošným plnobarevným potiskem ve formě loga i fotografie.
Přečíst celý článek

Držáky a nabíječky na telefon do auta

10.5.2018
V České republice neustále stoupá počet automobilů, jen za minulý rok jich přibylo přes 200.000. Celkově se blížíme k číslu pět a půl milionu vozidel na deset milionů obyvatel. Snadným propočtem tak vyjde, že v ČR vlastní automobil každý druhý člověk.
Přečíst celý článek

Reklamní předměty pro vaší konferenci

2.5.2018
Pokud pořádáte konferenci pro zaměstnance, obchodní partnery či klienty, určitě se vám budou hodit reklamní předměty s potiskem. Máme pro vás několik tipů na praktické dárky s vaším logem.
Přečíst celý článek

Městský batoh s ochranou proti vykradení

25.4.2018
Představujeme horkou novinku v kategorii cestování, městský batoh s několikanásobnou ochranou proti krádežím. Vaši zákazníci a zaměstnanci se tak již nemusí bát vykradení batohu otevřením zipu či proříznutím. Jejich dokumenty, notebook, doklady či peníze jsou zcela v bezpečí.
Přečíst celý článek

Bezdrátové nabíječky jsou hitem letošní sezóny

18.4.2018
Od letošního roku je standard bezdrátového nabíjení podporovaný téměř všemi značkami, které uvádějí nová zařízení na trh, ať se jedná o smartphony a tablety s iOS nebo Androidem. Tento způsob nabíjení má značný potenciál uplatnění, neboť lidé díky němu už nemusí hledat vhodný nabíjecí kabel. Telefon stačí položit a nabíjení automaticky začne.
Přečíst celý článek

COB a LED svítidla

9.4.2018
Již v loňském roce se na trhu reklamních předmětů začal objevovat nový pojem COB světlo. Pojďme se tedy nyní blíže podívat, co se za touto novinkou skrývá. Porovnáme rozdíly mezi LED a COB svítilnami a podíváme se, proč je COB stále populárnější.
Přečíst celý článek

Reklamní trička s potiskem

19.3.2018
Levná reklamní trika s potiskem za skvělé ceny. Podívejte se na naši širokou nabídku triček a vytvořte reklamní textil podle svého přání.
Přečíst celý článek

Reklamní kapesníky s potiskem

14.11.2017
Papírové kapesníčky s reklamním potiskem jsou hitem mezi propagačními předměty. Poskytují velkou plochu pro potisk a značnou individualizaci v balení. Představíme vám nejoblíbenější varianty zakázkové výroby.
Přečíst celý článek

Ideální reklamní dárky pro letní cestování

25.10.2017
Využijte naší široké nabídky reklamních předmětů, které se hodí jako ideální dárek pro vaše klienty i obchodní partnery. Vybírat můžete od drobných rozdávacích předmětů za nízké ceny až po hodnotnější dárky, které každému obdarovanému zpříjemní dovolenou i služební cestu. Samozřejmostí je také reklamní potisk, s jehož návrhem vám rádi poradíme.
Přečíst celý článek

Zakázkové diáře

12.10.2017
Sezóna výroby diářů je v plném proudu. Vytvořte si vlastní reklamní diář a přizpůsobte jej na míru potřebám. Pomůžeme nalézt ideální variantu, která vaše zákazníky a klienty zaujme.
Přečíst celý článek

Reklamní kapesníky a vlhčené ubrousky

3.10.2017
Reklamní papírové kapesníky jsou velmi zajímavým a praktickým dárkem. Mohou posloužit ubytovacím zařízením i jiným firmám, popřípadě se osvědčí jako klasický rozdávací předmět. Nabízíme celou řadu balení od klasických kapesníčků ve fólii, přes papírové boxy, po vlastní tvarové výseky či vlhčené ubrousky s potiskem.
Přečíst celý článek

Tetovací obtisky na zakázku

20.9.2017
V období krátkých rukávů lidé často přemýšlí nad tím, jak si ozdobit své tělo. Pomocí reklamního tetování takovou možnost na čas poskytnete dospělým i dětem. Produkt je v současné době velmi populární jako kreativní řešení reklamních kampaní.
Přečíst celý článek

RFID bezpečnostní reklamní pouzdra na platební kartu

13.9.2017
Téměř každý z nás má v dnešní době v peněžence platební kartu, která umožnuje bezkontaktní platby u obchodníků. Tento způsob platby zjednodušuje a zrychluje jednotlivé platební transakce, ale zároveň představuje jisté bezpečnostní riziko.
Přečíst celý článek

Kosmetické dárky s reklamním potiskem

4.9.2017
Pokud hledáte zajímavý a praktický dárek pro vaše klienty, máme pro vás skvělý tip. Připravili jsme kosmetické dárky, které můžeme potisknout vaším logem nebo jakoukoliv grafikou.
Přečíst celý článek

Reklamní zapalovače a doplňky nejenom pro kuřáky

17.8.2017
Zapalovač s potiskem je výborným rozdávacím dárkem například na festivaly, letní kempy i do restaurací či barů s předzahrádkou. Mohlo by se zdát, že zapalovač vyrobený na míru nejvíce ocení firmy v tabákovém průmyslu. Ve skutečnosti jde o velmi praktický reklamní předmět s nízkou pořizovací cenou, který ocení nejenom kuřáci.
Přečíst celý článek

Tipy na originální reklamní předměty

28.7.2017
Zdají se vám standardní reklamní předměty už okoukané a nezajímavé? Přinášíme vám několik tipů na originální reklamní dárky, kterými se odlišíte a určitě zaujmete.
Přečíst celý článek

Fidget spinner je reklamním hitem letošního léta

20.7.2017
Určitě jste také zaznamenali boom hračky zvané fidget spinner. Tato vychytávka si získala obrovskou popularitu jak mezi dětmi, tak mezi dospělými. Nyní jej nabízíme s možností potisku na míru!
Přečíst celý článek

Reklamní žabky na zakázku

14.7.2017
Léto je v plném proudu a tak vám přinášíme další tip na skvělý reklamní dárek – reklamní žabky vyrobené na zakázku. Při jejich vytváření můžete vybírat z celé řady komponentů, barev a možností potisku, takže máte jistotu, že výsledný propagační předmět bude přesně podle vašich představ.
Přečíst celý článek

Reklamní předměty pro děti Back to school

7.7.2017
Školní rok pomalu končí a čekají nás letní prázdniny. Pro výrobu školních dárkových předmětů ale naopak začíná hlavní sezóna. Právě teď je totiž nejlepší čas na objednání dárků, které děti dostanou koncem srpna či začátkem září. Přinášíme vám několik tipů, které ocení nejen prvňáčci.
Přečíst celý článek

Reklamní powerbanka na míru

12.6.2017
Vybitý telefon je noční můra každého z nás. Stačí více hovorů během dne, několik hledání na internetu a odpoledne na nás již vyskakuje varování o nutnosti připojit nabíječku. Ale co dělat, když zrovna není po ruce zásuvka? Právě pro tuto chvíli je dobré mít u sebe powerbanku.
Přečíst celý článek

Reklamní sluneční brýle s potiskem

5.6.2017
S přicházejícím létem a krásným slunným počasím jsme do sortimentu zařadili reklamní sluneční brýle. Ty patří k velmi dobře prodejným položkám díky své nízké ceně a vysoké praktičnosti. Brýle nabízíme v široké barevné škále, vylepšit jaké také můžete umístěním svého loga na nožičku, popřípadě vytvořením potisku přímo na sklech.
Přečíst celý článek

Batohy na zakázku s celoplošným potiskem

26.5.2017
V dnešní době je trendem se v reklamních předmětech co nejvíce odlišit. Vznikají originální a zajímavé reklamní dárky, které jsou nejenom praktické, ale u kterých se především na první pohled pozná, kterou firmu reprezentují. Právě proto se stále více orientujeme za zakázkovou výrobu, v níž mohou klienti popustit uzdu fantazii a vytvářet jedinečné reklamní předměty.
Přečíst celý článek

Reklamní deštníky na zakázku

18.5.2017
Reklamní deštníky s potiskem patří mezi praktické a stylové dárky. Na našich stránkách naleznete širokou nabídku tyčových i skládacích deštníků v různých barvách a cenových relacích. Výhodou reklamních deštníků je velká plocha pro umístění loga, a to nejen na samotném potahu, ale také třeba na rukojeti, poutku nebo obalu deštníku. Vytvořte si originální reklamní předměty na míru.
Přečíst celý článek

Reklamní USB flash disky na míru

10.5.2017
USB flash disky stále patří mezi nejprodávanější reklamní předměty. Abychom jejich atraktivitu ještě více zvýšili, nabízíme vám nyní možnost zakázkové výroby. Vytvořte originální reklamní USB flash disk, který skvěle podtrhne vaší korporátní identitu. Flash disk může být vyroben v jakémkoliv tvaru, záleží pouze na vašich požadavcích.
Přečíst celý článek

Originální reklamní předměty na zakázku spolehlivě zaujmou

2.5.2017
V dnešní době jsou možností reklamních dárků prakticky neomezené. Trendem se stávají reklamní předměty na zakázku, které zaručují originalitu a výjimečnost oproti konkurentům s katalogovými produkty. Například antistresový míček s celoplošným potiskem zaujme na první pohled.
Přečíst celý článek

Kšiltovky na zakázku

25.4.2017
Čepice s potiskem patří mezi oblíbené reklamní předměty již řadu let a fungují jako skvělý poutač během jakékoliv akce. Právě proto vám nabízíme možnost vyrobit reklamní kšiltovky na zakázku dle vašeho přání. Vybrat si můžete z 24 základních modelů a přizpůsobit je tak, aby přesně odpovídaly vašemu vkusu a požadavkům.
Přečíst celý článek

Propisky na zakázku s vlastním tvarem klipu

18.4.2017
Pokud vás už omrzely obyčejné propisky s potiskem, máme pro vás tip na originální a levné reklamní předměty. Nabízíme výrobu propisek s vlastním výsekovým klipem a plnobarevným potiskem, kterými zaujmete zákazníky na první pohled.
Přečíst celý článek

Tipy na zajímavé levné reklamní předměty

4.4.2017
Přinášíme vám několik tipů na reklamní dárky, kterými obdarovaného potěšíte a zároveň zaujmete na první pohled. Levné reklamní předměty ve vlastním tvaru zviditelní vaši značku i s nízkými pořizovacími náklady.
Přečíst celý článek

Reflexní pásky s potiskem a další moderní reflexní předměty

13.3.2017
Reflexní předměty zviditelní pěší, cyklisty i řidiče, kteří musí uprostřed noci vystoupit z auta. Povinnost nošení za snížené viditelnosti od loňského roku ukládá zákon, takže lidé je jako reklamní předměty opravdu oceňují. Navíc na všechny reflexní předměty lze natisknout logo či jakýkoli obrázek, takže vaše reklama bude vidět i ve tmě.
Přečíst celý článek

Reklamní náplasti na zakázku a sady MyKit

27.2.2017
Zdravotnické reklamní předměty patří mezi oblíbené dárky díky své praktičnosti a využitelnosti v domácnosti i zaměstnání. V naší nabídce proto naleznete standardní náplasti nebo lékárničky. Pokud ale hledáte něco zajímavějšího, nabízíme reklamní náplasti s individuálním potiskem nebo KPZtky MyKit pro jakoukoliv příležitost.
Přečíst celý článek

Dárkové předměty

19.2.2017
Firmy často řeší, jak odměnit úspěšné zaměstnance či věrné zákazníky. Jednou z vítaných možností jsou dárkové předměty s logem společnosti, které lidem zpříjemní každodenní život. V tomto článku představíme nejoblíbenější varianty.
Přečíst celý článek

Zakázkové lanyardy

7.2.2017
Reklamní šňůrky patří mezi oblíbené reklamní předměty nejen díky své praktičnosti, ale také proto, že nabízejí relativně velkou plochou pro potisk. Lanyardy vyrobíme na zakázku přesně podle vašich představ a požadavků. V tomto článku se dozvíte základní typy šňůrek a možnosti příslušenství.
Přečíst celý článek

Reklamní magnetky

25.1.2017
Pokud hledáte levný, ale efektní rozdávací reklamní předmět, zkuste magnetky s reklamním potiskem. Jejich hlavní výhodou je nízká cena společně s prakticky neomezenými možnostmi tisku. Navíc magnetky jsou díky své velikosti a plochému tvaru ideálním příbalovým dárkem například do obálek.
Přečíst celý článek

Zimní reklamní textil

9.1.2017
Hledáte-li vhodný reklamní předmět, který využijete v zimním období, máme pro vás několik tipů. Nechte se inspirovat naší nabídkou zimních textilních dárků vhodnou nejen na Vánoce!
Přečíst celý článek

Reklamní kalendáře a diáře

6.12.2016
Kalendáře a diáře patří nyní před začátkem nového roku k nejprodávanějším reklamním artiklům. Je až s podivem, jak si v dnešní elektronické době udržují vysokou prodejnost. V nabídce máme celou řadu kalendářů od stolních po nástěnné, stejně tak plánovače s diáři. Na vše samozřejmě rádi zajistíme reklamní potisk vašeho loga nebo sloganu.
Přečíst celý článek

Dřevěné tužky na zakázku

23.11.2016
Reklamní tužky jsou atraktivním a nákladově velmi efektivním předmětem. Pro klienty vyrábíme tužky s potiskem v různých barvách, provedení a délkách. Výrobu je navíc možné přizpůsobit potřebám klienta a vytvořit tak reklamní tužky na míru.
Přečíst celý článek

Post-it bločky s potiskem

15.11.2016
Reklamní samolepicí bločky neboli lepítka patří mezi stálice reklamních předmětů. Svojí oblíbenost si získaly především díky praktičnosti a využitelnosti nejen v kanceláři. Navíc se řadí mezi levné předměty, proto se výborně hodí jako rozdávací reklamní dárek.
Přečíst celý článek

Eko tašky na zakázku

31.10.2016
V současné době se stále více orientujeme na ochranu životního prostředí. Právě proto vám doporučujeme nahradit igelitové tašky za opakovaně použitelné a především recyklovatelné nákupní tašky. Pokud si navíc potrpíte na originální reklamní předměty, je tato trendy taška právě pro vás skvělá volba.
Přečíst celý článek

Vánoční dárky pro vaše klienty i zaměstnance

20.10.2016
Vánoce se pomalu blíží a chcete-li být dobře připraveni, je právě teď vhodný čas pro objednání reklamních vánočních předmětů. Pokud nevíte, jakým dárkem obdarovat vaše zaměstnance nebo obchodní partnery, máme pro vás skvělý tip. Darujte jim takový dárek, který jim připomene tradice českých Vánoc.
Přečíst celý článek

Reklamní deštníky jako ideální podzimní dárek

10.10.2016
Léto nám rychle skončilo, přichází podzim a s ním sychravé počasí plné deště. A kdo chce býti připraven, neměl by zapomínat na povinnou podzimní výbavu v podobě deštníku. Na našich stránkách jich naleznete spoustu a určitě v nich naleznete ideální reklamní předměty.
Přečíst celý článek

Reklamní předměty a sport

4.10.2016
V současné době se sport a zdravý životní styl stává stále populárnější. Nabízíme vám proto možnost oslovit vaše klienty, dodavatele a jiné obchodní partnery dárky, které jsou na tento trend speciálně zaměřeny. Obdarovaného tak potěšíte praktickým reklamním předmětem, který nebude jen ležet ve skříni.
Přečíst celý článek

Reklamní tiskoviny

26.9.2016
Mezi základní reklamní tiskoviny, které nabízíme našim klientům, patří papírové letáky, vizitky, časopisy, magazíny, katalogy, knihy, brožury, noviny nebo reklamní kalendáře. Velmi oblíbené jsou také poznámkové bloky se šitou, kroužkovou nebo lepenou vazbou. Výhodou tiskovin je možnost plnobarevného tisku za poměrně příznivou cenu a široké možnosti využití.
Přečíst celý článek

Reklamní bonbóny, čokolády a lízátka pro vaše zákazníky

5.9.2016
Sladkosti patří stále k velmi oblíbeným reklamním předmětům. Vybírat můžete z klasických jednotlivě balených bonbonů, přes želé bonbony v různých tvarech, lízátka, mentolové bonbony, clic-claky, až po reklamní čokolády a dárkové bonboniéry. Tyto předměty jsou oblíbené především díky své nízké ceně a velké tiskové ploše, na kterou lze umístit logo, slogan, obrázek či jiné sdělení.
Přečíst celý článek

Silikonové náramky jako zábavný nosič vaší reklamy

24.8.2016
Hledáte-li zábavný a netradiční způsob, jak předat reklamní sdělení či podpořit značku, nabízíme vám silikonové náramky s potiskem. Jejich hlavní předností je vysoká variabilita a nízká cena.
Přečíst celý článek

Reklamní předměty pro fanoušky

18.8.2016
Nastal čas letních olympijských her v brazilském Rio de Janeiru a tak je ideální doba oslovit své klienty či partnery s předměty, které jsou speciálně určené pro fandění. V naší nabídce naleznete celou řadu „fans“ předmětů, kterými můžete podpořit svůj oblíbený tým či sportovce.
Přečíst celý článek

Reklamní placky

8.8.2016
Placky, butony či odznaky jsou velmi oblíbeným reklamním předmětem. Svůj podíl na tom zcela jistě má příznivá cena a široké možnosti přizpůsobení. Navíc nabízí poměrně velkou plochu, na kterou lze natisknout v podstatě jakoukoliv grafiku od jednoduchého nápisu, přes složitější obrázky či fotografie.
Přečíst celý článek

Plážové vybavení je ideální reklamní předmět

29.7.2016
Léto je v plném proudu, nastává čas dovolených. Jestli přemýšlíte nad sezónním dárkem pro vaše klienty či zaměstnance, určitě nezapomeňte na plážové vybavení, které obdarovaný ocení a především rovnou využije.
Přečíst celý článek

Kovové propisky a značková pera Parker či Waterman

22.7.2016
Hledáte-li levný a praktický rozdávací dárek, určitě do svého výběru nezapomeňte zahrnout propisky. Na výběr máte dvě varianty, levné plastové propisky a pak o něco dražší, ale také více reprezentativnější kovové propisky.
Přečíst celý článek

Reklamní šňůrky na krk

18.7.2016
Šňůrky na krk neboli lanyardy jsou dlouhodobě jedním z nejvíce prodávaných reklamních předmětů. Svojí vysokou prodejnost si drží díky praktičnosti a univerzálnosti. Využít se dají pro nošení klíčů a různých jiných drobností, které potřebujete mít stále po ruce. Uplatnění také najdou na pracovištích a v rámci veletrhů, kde se dají taktéž využít jako nosič jmenovky.
Přečíst celý článek

Nejprodávanější reklamní předmět? Plastové propisky!

11.7.2016
Může se vám to zdát jako klišé, ale reklamní propisky s potiskem stále vládnou světu reklamy. Jejich oblíbenost neztrácí na intenzitě, ba naopak. V dnešní době málokdo z nás píše jinou propiskou než reklamní. Většinou ji někde dostaneme jako dárek k nákupu nebo jako upomínkový předmět na nějakou akci.
Přečíst celý článek

Ručníky a osušky s potiskem zviditelní vaši firmu

30.6.2016
S blížícím se časem letních dovolených je právě teď ideální doba pro nákup plážového vybavení. Obdarujte své klienty či obchodní partnery osuškou či reklamním ručníkem s potiskem, který bude nosičem vašeho reklamního sdělení.
Přečíst celý článek

Power banky jako záložní zdroj pro váš telefon

16.6.2016
V současné době vlastní už téměř každý člověk chytrý telefon s připojením na internet a možností stáhnout celou řadu aplikací. Nevýhodou takového telefonu je oproti jeho předchůdcům vysoký nárok na baterii, která se velmi rychle vybíjí. A co dělat, když se telefon vybije a poblíž není žádná zásuvka? Právě pro řešení tohoto problému tu jsou power banky.
Přečíst celý článek

Vychytávky pro mobilní telefony

7.6.2016
Celá škála příslušenství pro mobilní telefony a tablety se dlouhodobě drží v popředí prodejnosti reklamních předmětů. A není se čemu divit, aktivních SIM karet je v ČR v současné době více než obyvatel. Je tedy jasné, že když se rozhodnete investovat do dárku, který se dá využít spolu s mobilem, určitě se nespletete.
Přečíst celý článek

Reklamní a zakázkové USB flash disky

1.6.2016
V dnešní době plné moderní technologie je USB flash disk nezbytnou součástí v zaměstnání i domácnosti. S rozvojem cloudu by se mohlo zdát, že flashkám již zvoní hrana, ale opak je pravdou. Reklamní flash disk patří stále mezi nejžádanější reklamní předměty.
Přečíst celý článek

Reklamní předměty pro vaše outdoorové aktivity

26.5.2016
Využijte nadcházející letní počasí a obdarujte své klienty a obchodní partnery praktickým dárkem, díky kterému si budou moci pobyt v přírodě opravdu užít. Termoska s ledovým nápojem či pikniková deka jsou v létě vítanými společníky.
Přečíst celý článek

Selfie tyč jako reklamní předmět

19.5.2016
Internet zaplavuje množství fotografií, na kterých lidé fotí sami sebe v různých pózách na zajímavých místech. Selfie tyč se stala fenoménem dnešní doby a v rámci propagace vaší společnosti jí můžete využít jako atraktivní reklamní předmět či odměnu například v soutěži.
Přečíst celý článek

Kouzlo plnobarevného potisku zvané UV tisk

12.5.2016
Přečtěte si v následujícím článku o metodě tisku zvané UV. Dozvíte se, jak na předmět dostat plnobarevné logo či dokonce fotografii a to za příznivou cenu.
Přečíst celý článek

Reklamní předměty a DPH

9.5.2016
Velmi často se při práci s klienty setkáváme s otázkou, jsou-li náklady vydané na pořízení reklamních předmětů daňově uznatelné či nikoliv. Zde se vám pokusíme problematiku daní osvětlit.
Přečíst celý článek

Reflexní prvky s potiskem ochrání vaše zákazníky

27.4.2016
Dne 20. února 2016 vešla v platnost novela o silničním provozu, která ukládá chodcům nosit reflexní prvky za snížené viditelnosti mimo obec. Svým klientům tak můžete věnovat praktický a využitelný dárek například v podobě reflexního pásku nebo samolepky s vaším logem. Vaše reklama tak bude vidět i ve tmě.
Přečíst celý článek

Reklamní předměty na míru jsou trendem moderního marketingu

19.4.2016
Firmy a e-shopy každý den řeší, jak zaujmout a získat nové zákazníky. Důležitou pozici v moderním marketingovém mixu získávají dárky a drobnosti, které zákazníka potěší a navedou jej přímo do vaší provozovny či na internetové stránky. Aktuálním trendem jsou především reklamní předměty na míru.
Přečíst celý článek

O společnosti
Vaše objednávky
Katalog
Potisk