Nevíte si rady?

+420 775 750 063

Nevíte si rady?

+420 775 750 063

ANTI-COVID reklamní předměty 18.5.2020

Hledáte ochranné pomůcky, které pomohou ochránit vaše zaměstnance? Případně hledáte vhodný reklamní dárek, který v současné době každý ocení? Pokud ano, přidali jsme do naší nabídky celou řadu ochranných hygienických pomůcek, které najdete na webu ve speciální kategorii.

 
Nenašli jste, přesně to, co hledáte? Kontaktujte nás na našich telefonních číslech či emailem. Situaci ohledně COVID-19 aktivně sledujeme a výrobky v kategorii pravidelně aktualizujeme. Jsme pro vás taktéž schopni zajistit ochranné pomůcky v rámci zakázkové výroby.
 

Ochranné roušky a respirátory

Heslo „moje rouška chrání tebe, tvoje rouška chrání mě“ je v posledních týdnech jedno z nejvíce užívaných. My se tímto heslem také řídíme! Nošení ústenek chrání před šířením kapénkové infekce a je tedy vhodné roušky používat v místech s vyšší koncentrací osob – jako jsou kanceláře, výrobní prostory, obchody a nákupní střediska, nemocnice, ordinace lékařů a také MHD.

 
V naší nabídce najdete jednorázové ústenky, textilní roušky, taktéž jsme schopni zajistit respirátory KN95. V rámci textilních roušek nabízíme celou řadu materiálů a provedení. Samozřejmostí je zajištění vlastního potisku, případně výšivky. Najdete u nás také speciální typy roušek vhodné pro plnobarevný potisk.

 
Velmi oblíbené jsou také šátky “bandana“, které mají více možností použití. Jsou vhodné pro sportovní aktivity, lze je použít jako čelenku, gumičku do vlasů, případně jako šátek na krk. Rovněž se hodí jako praktická ochrana úst a nosu. Oceníte je tak výletech do přírody i do města, protože se snadno sundají a zase nasadí.
 

Antibakteriální gely

V případě že nemáte možnost použít pro omytí rukou mýdlo a vodu, bude se vám hodit antibakteriální gel. Gely jsou vhodné pro tzv. suchou dezinfekci bez použití vody. Díky vysokému obsahu alkoholu zabíjí 99,9 % všech bakterií, virů a mikrobů.

 
Nabízíme různé velikosti od menších cestovních balení, která se vejdou do každé kabelky nebo auta, až po větší balení, která se hodí na pracoviště. Gely je možné označit plnobarevnou samolepkou s vaším logem, která je navíc cenově velmi příznivou metodou brandingu.
 

Ochranné jednorázové rukavice, vlhčené ubrousky

Jednorázové rukavice ochrání vaše ruce před nechtěnou kontaminací z venkovního prostředí. Nabízíme je v různých barevných a materiálových provedeních – latexové, nitrilové, klasické i pudrované. Standardně je prodáváme v min. odběrovém množství 100 ks, což je jedna krabička.
 


Vlhčené ubrousky

Pro rychlé očistění rukou od nečistot a bakterií slouží vlhčené ubrousky. V nabídce máme buď klasické, nebo ty s antibakteriální úpravou. Ubrousky mohou být baleny kusově – zde je potřeba počítat s minimálním odběrem 2.500 ks, výhodou je ale možnost oboustranného plnobarevného tisku. Alternativou jsou pak balení čistících ubrousků po více kusech, ty je možné odebírat již od 50 ks.
 

Bezdotykové otvírání

Současnou horkou novinkou na trhu je speciální přívěsek na klíče, který slouží pro bezdotykové otevírání dveří a mačkání tlačítek, např. ve výtahu. Tato klíčenka je vyrobena ze speciálního tvrzeného plastu pro delší životnost. Svojí příznivou cenou je pak vhodná jako levný rozdávací dárek, který můžete mít neustále po ruce.