Nevíte si rady?

+420 775 750 063

Nevíte si rady?

+420 775 750 063

Čistící hadříky s plnobarevným potiskem 16.7.2019

Hledáte-li levný a praktický reklamní dárek, který nabízí velkou plochu pro barevný potisk a který je možné vytvořit ve vlastním tvaru, pak se určitě zaměřte na naši nabídku čistících hadříků. Lze je využít nejen pro čištění brýlí, ale také na všechny typy obrazovek a displejů.  Jsou dostupné v několika velikostech.

Reklamní hadřík z mikrovlákna

Čistící hadříky jsou ideální pro odstranění nečistot, prachu a mastných šmouh z citlivých povrchů, jako jsou například sluneční či dioptrické brýle, objektivy fotoaparátu nebo obrazovky elektronických zařízení. Nabízíme je v několika základních rozměrech:

  • 12 x 12 cm
  • 12 x 17 cm
  • 13 x 18 cm
  • 15 x 17 cm
  • 15 x 20 cm  

Hlavní výhodou je především možnost plnobarevného potisku sublimací. Na hadřík tak dokážeme natisknout nejen vaše barevné logo, ale také jakoukoliv fotku nebo obrázek. Počet barev potisku nemá vliv na cenu. Ta stejná jak pro jednobarevný potisk, tak pro jakýkoliv barevný obrázek. Za příplatek je možný také tisk z druhé strany hadříku.


Čistící hadřík ve vlastním tvaru

Pokud by vám nevyhovoval obdélníkový tvar hadříku, je možné jej vyrobit v jakémkoliv jiném tvaru a přizpůsobit tak vašim potřebám. Díky tomu vytvoříte originální reklamní dárek, který bude skvěle ladit s vaší firemní identitou nebo produktem.  Maximální rozměr čistícího hadříku na zakázku je 15 x 20 cm. 

Dodací termín čistících hadříků s potiskem je již od 12 pracovních dní v závislosti na vybrané velikosti a množství. Reklamní hadříky můžete objednávat již od 100 ks.