Nevíte si rady?

+420 775 750 063

Nevíte si rady?

+420 775 750 063

Dřevěné tužky na zakázku 23.11.2016

Reklamní tužky jsou atraktivním a nákladově velmi efektivním předmětem. Pro klienty vyrábíme tužky s potiskem v různých barvách, provedení a délkách. Výrobu je navíc možné přizpůsobit potřebám klienta a vytvořit tak reklamní tužky na míru.

Zakázková výroba dřevěných tužek a pastelek

U zakázkové výroby lze personalizovat následující parametry:

  • Délka samotné reklamní tužky může být 85 nebo 175 mm
  • Tuhu lze zvolit pastelovou (18 odstínů) nebo grafitovou v 5 různých stupních tvrdosti včetně nejpoužívanější s označením HB
  • Povrch dřevěné tužky může být přírodní nebo lakovaný. Lakovat lze v jakékoli Pantone barvě, tudíž je možné tužku sladit například s barvou vašeho loga. Navíc si můžete zvolit, zda požadujete finální vzhled lesklý nebo matný.
  • Průřez může být kulatý šestihranný, tříhranný či oválný, kdy jde o tzv. tesařskou tužku.

Dalšími možnostmi jsou hrocení, tedy ořezání, máčení, které umožňuje nabarvit reklamní tužky v délce a barvě dle vašeho výběru, popřípadě vybavení tužky gumovou pryží pro snadné gumování.

Tužky s potiskem

Veškeré reklamní tužky mohou nést potisk podle vaší volby. Nabízíme celkem tři druhy technologií.

Nejjednodušší je ražba s folií, kdy je logo do tužky vyraženo kovovou raznicí. Standardní barvy fólie jsou zlatá, stříbrná, modrá, žlutá, zelená, černá a červená, případně lze objednat jiný odstín. Potisk je jednobarevný.

Nádherné tužky s potiskem umožňuje vytvořit sítotisk, který se používá zejména u kulatých tužek a pastelek. Jeho hlavní výhodou je možnost potisku téměř celého obvodu tužky. Můžete tak z jedné strany natisknout logo a z druhé webové stránky s cenou za jeden tisk. Barvy potisku lze vybírat dle Pantone vzorníku.

Tampontisk se používá k potisku tříhranných, šestihranný a tesařských tužek. Barvu potisku opět můžete vybrat podle Pantone vzorníku.

Balení zakázkových tužek a pastelek

Tužky jsou standardně baleny po 144 ks v krabičkách. Pokud byste požadovali jiné balení, je potřeba specifikovat to v objednávce.

Jelikož se jedná o výrobu na zakázku, může se stát, že skutečné dodané množství tužek se bude lišit o +- 5 %. Pokud požadujete dodání přesného množství, je nutné počítat s vyšší cenou o 2 %. Minimální množství pro objednávku je 200 ks.

Máte-li o zakázkové dřevěné tužky zájem, neváhejte nás kontaktovat s vaší představou.