Nevíte si rady?

+420 775 750 063

Nevíte si rady?

+420 775 750 063

Kovové propisky a značková pera Parker či Waterman 22.7.2016

Hledáte-li levný a praktický rozdávací dárek, určitě do svého výběru nezapomeňte zahrnout propisky. Na výběr máte dvě varianty, levné plastové propisky a pak o něco dražší, ale také více reprezentativnější kovové propisky.

Branding kovových propisek

Na potisk kovových propisek se používají dvě metody. První je tamponový tisk. Jeho výhodou je především nízká cena. Ovšem je nutné počítat s tím, že potisk na kovu nedrží tak dobře jako na plastu. I když na propisky tiskneme dvousložkovou barvou, má tisk omezenou otěruvzdornost a může se časem začít stírat.

Z tohoto důvodu doporučujeme druhou metodu brandingu, což je gravírování laserem. Náklady jsou sice o něco vyšší, ale nedochází ke stírání potisku. Technologie spočívá v odpálení tenké vrstvy materiálu s následným odkrytím podkladu. Výsledná barva tak závisí pouze na materiálu, ze kterého je předmět vyroben a nelze ji nijak probarvit. U většiny kovových propisek má vylaserované logo stříbrnou barvu, v některých případech měděnou. Výsledný popisek vypadá na propiskách opravdu luxusně a elegantně.

Klientům, kteří mají vícebarevné logo, také často doporučujeme nakombinovat barvy propisek právě podle firemní identity a následně na všechny vylaserovat logo.

Psací sady

Velmi oblíbené jsou také psací soupravy skládající se většinou z pera a mikrotužky. Tyto sady máme v naší nabídce v různých cenových relacích. Na všechny produkty lze natisknout nebo gravírovat logo přímo na propisky nebo na krabičky.

Značková pera Parker

Pokud chcete vašim obchodním partnerům nebo klientům věnovat něco opravdu exkluzivního, doporučujeme značková pera a propisky Parker. I na tato pera lze vygravírovat logo, slogan nebo dokonce také jednotlivá jména, čímž vytvoříte jedinečný osobní dárek, který určitě obdarovaného potěší. Všechna pera Parker jsou standardně balena v dárkových krabičkách, díky kterým vypadá dárek ještě luxusněji.

Na našem webu naleznete další psací potřeby od známých značek, jako jsou například Waterman, Rotring nebo Balmain.