Nevíte si rady?

+420 775 750 063

Nevíte si rady?

+420 775 750 063

Nejprodávanější reklamní předmět? Plastové propisky! 11.7.2016

Může se vám to zdát jako klišé, ale reklamní propisky s potiskem stále vládnou světu reklamy. Jejich oblíbenost neztrácí na intenzitě, ba naopak. V dnešní době málokdo z nás píše jinou propiskou než reklamní. Většinou ji někde dostaneme jako dárek k nákupu nebo jako upomínkový předmět na nějakou akci.

Reklamní propisky jsou oblíbené především díky své praktičnosti a nízké ceně. Jsou tedy naprosto vhodné jako levný rozdávací dárek. V naší nabídce naleznete tisíce druhů, jako jsou třeba plastové či kovové propisky. Většina typů je dostupná v široké barevné škále, takže není problém ji sladit s vaší korporátní identitou.

Standardní reklamní propisky s potiskem

Pokud hledáte nejlevnější variantu, vybírejte z klasických plastových propisek. Nabízíme spoustu druhů a barev, ze kterých si určitě každý vybere. Co se týče potisku, tak na plastové propisky se tiskne tamponovým tiskem, jímž se dají natisknout až 4 barvy.

Pokud má vaše logo více barev nebo obsahuje barevné stíny či přechody, doporučujeme technologii UV tisk, kterou se dají natisknout i obrázky ve foto kvalitě.

Nezapomínejte, že reklamní propiska je drobný předmět a tisková plocha je malá, u většiny propisek je možné natisknout logo o max. výšce 4 až 6 mm. Pokud tedy na propisku chcete například logo, slogan, webovky a další údaje, doporučujeme tisk rozdělit a potisknout propisku z obou stran, čímž se mírně zvýší náklady.

Reklamní propisky s potiskem po celé ploše

Pokud upřednostňujete kvalitu, nabízíme také speciální značkové reklamní propisky, které umožňují potisk celé plochy. Tímto způsobem lze výhodně tisknout z obou stran a neomezovat se pouze na malou plochu jako u standardních propisek. Nejde však o standardní plastové propisky, ale o kvalitní psací potřeby s vysokoobsahovou náplní s psací délkou 2 km. Oproti obyčejným plastovým propiskám jsou sice nákladnější, ale délkou svojí životnosti a kvalitou zpracování to vynahradí.

Další výhodou je, že jejich jednotlivé části (tělo, tiskač, klip apod.) lze barevně přizpůsobit podle vašich představ a vytvořit tak jedinečnou reklamní propisku, která skvěle podtrhne vaší firemní identitu. Samozřejmě lze také vybírat mezi několika druhy náplně. V tomto případě se vlastně dá mluvit o určitém typu zakázkové výroby propisek.

Pokud máte o prémiové reklamní propisky zájem, kontaktujte nás a my vám zašleme zdarma katalog a případně vzorky, abyste se mohli sami přesvědčit o kvalitě a zpracování.

Orientační ceník propisek s celoplošným tiskem

Níže uvádíme orientační ceny tří typů propisek. Tyto ceny jsou včetně jednobarevného potisku kolem celého těla propisky a všech příprav. Pro zjištění ceny za vícebarevný potisk nás, prosím, kontaktujte. Orientační dodací termín je cca 15 pracovních dní od schválení grafického náhledu.