Nevíte si rady?

+420 775 750 063

Nevíte si rady?

+420 775 750 063

Power banky jako záložní zdroj pro váš telefon 16.6.2016

V současné době vlastní už téměř každý člověk chytrý telefon s připojením na internet a možností stáhnout celou řadu aplikací. Nevýhodou takového telefonu je oproti jeho předchůdcům vysoký nárok na baterii, která se velmi rychle vybíjí. A co dělat, když se telefon vybije a poblíž není žádná zásuvka? Právě pro řešení tohoto problému tu jsou power banky, které se v poslední době staly velkým hitem a jsou tak ideálním reklamním předmětem, který obdarovaný určitě ocení.

Co je power banka

Power bank je externí zdroj energie pro vaše elektronické zařízení, jako je například mobil, tablet či notebook. Power banku snadno připojíte kabelem a zařízení se začne nabíjet. Tyto přenosné nabíječky jsou tak ideálním řešením při cestování, svůj telefon můžete nabíjet v podstatě kdekoliv. Jedete na víkendový teambuilding do přírody a chcete účastníkům dát nějaký upomínkový předmět? Pak je tu právě power bank!

V naší nabídce naleznete různé druhy a kapacity od 1 200 až po 20 000 mAh, plastové i kovové. Na veškeré nabíječky lze natisknout nebo vygravírovat laserem vaše logo. Plastové nabíječky plochého tvaru lze dokonce plnobarevně potiskout UV tiskem.

Pokud byste chtěli potisk po celém obvodu power banky, právě pro vás je ideální nabíječka, do které lze vložit papír s plnobarevnou grafikou.

Jakou zvolit kapacitu?

Externí nabíječky se vyrábějí v různých kapacitách. Vždy záleží na tom, co chcete nabíjet a jakou kapacitu baterie toto zařízení má. Průměrný chytrý telefon má kapacitu přibližně 2 000 mAh. Pokud si tedy vyberete power banku s kapacitou 6 000 mAh, nabijete váš mobil až 3x.

Jak se power banka dobíjí?

Většina našich nabíječek je dodávána včetně nabíjecího USB kabelu. Tím připojíte power banku k počítači nebo k adaptéru do zásuvky a nabijete ji. V naší nabídce naleznete také nabíječky se solárním panelem, které lze nabít nejen kabelem, ale také třeba umístěním za okno. Tyto power banky jsou tedy ideální pro outdoorové aktivity.

Power banka na míru

Chcete-li vytvořit originální reklamní předmět, doporučujeme power banku ve vlastním tvaru. Tyto nabíječky jsou vyrobeny z měkčeného PVC a mohou mít jakýkoliv design, který požadujete. Jsou tak ideálním řešením pro vytvoření například promo dárku k novému produktu, jelikož ji je možné vytvořit jako „mini“ verzi vašeho výrobku. Samozřejmostí je volba vlastní kapacity nebo dalšího příslušenství jako je nabíjecí kabel nebo balení. Minimální množství pro výrobu je pouze 100 ks a dodání trvá zhruba 3 až 4 týdny.

Orientační ceny zakázkové power banky

Níže v tabulce naleznete orientační ceny pro zakázkově vyráběné power banky ve vlastním tvaru. Cena platí pro čtvercový tvar (minimální rozměr 60 x 60 x 18 mm, maximální rozměr 90 x 90 x 18 cm) a zahrnuje 3 barvy, včetně základní bílé.