Nevíte si rady?

+420 775 750 063

Nevíte si rady?

+420 775 750 063

Reklamní kalendáře a diáře 6.12.2016

Kalendáře a diáře patří nyní před začátkem nového roku k nejprodávanějším reklamním artiklům. Je až s podivem, jak si v dnešní elektronické době udržují vysokou prodejnost. V nabídce máme celou řadu kalendářů od stolních po nástěnné, stejně tak plánovače s diáři. Na vše samozřejmě rádi zajistíme reklamní potisk vašeho loga nebo sloganu.

Reklamní kalendáře

Kalendáře se dělí na tři základní kategorie a to nástěnné stolní a plánovací. Nástěnné kalendáře máme v různých velikostech, od rozměru A3 až po netypické obdélníkové či čtvercové tvary. Zpravidla mají měsíční kalendárium, ať už jednoduché, umístěné dole pod hlavní fotografií nebo s místem pro poznámky. Velmi oblíbené jsou také tříměsíční plánovací kalendáře.

Stolní kalendáře charakterizuje sloupcové nebo řádkové české kalendárium s vyznačenými svátky a samozřejmě také dostatečné místo pro vaše zápisky.

V každé společnosti pak jistě ocení naši nabídku plánovacích kalendářů, které navíc obsahují třeba daňový kalendář, vyznačení státních svátků v rámci zemí EU, praktickou záložku či tříměsíční přehled.

Reklamní diáře

I když je v dnešní době trendem mít kalendář v mobilu, zůstávají diáře stále velmi oblíbeným dárkovým předmětem. Je to dárek, kterým určitě nikoho neurazíte, a uplatnění si najde v každé kanceláři.

V základní nabídce máme diáře denní, diáře týdenní a také malé a praktické diáře kapesní. Reklamní diáře můžete vybírat většinou v několika základních velikostech a to A5, B5 a B6.

Potisk reklamních kalendářů a diářů

Každý kalendář vám také rádi potiskneme. V zásadě jsou možné dvě základní varianty a to tisk klasickým sítotiskem na spodní lištu u stolních kalendářů nebo na prodloužená záda u kalendářů nástěnných. Druhá a levnější varianta, obzvlášť u hodně barevných log, je pak vytvoření samolepky, která se na lištu nebo záda dolepí.

Co se týče potisku, doporučujeme do reklamních diářů horkou ražbu, která je velmi efektní. Ražba se provádí pomocí raznice, na niž je umístěno logo či jiný motiv, které je prostřednictvím tepla a tlaku následně přeneseno na předmět. Tato technologie je decentní, ale velmi elegantní.

Další možností je pak klasický sítotisk, díky kterému dokážeme na váš reklamní předmět přenést jakékoliv barevné logo.