Nevíte si rady?

+420 775 750 063

Nevíte si rady?

+420 775 750 063

Reklamní magnetky 25.1.2017

Pokud hledáte levný, ale efektní rozdávací reklamní předmět, zkuste magnetky s reklamním potiskem. Jejich hlavní výhodou je nízká cena společně s prakticky neomezenými možnostmi tisku. Navíc magnetky jsou díky své velikosti a plochému tvaru ideálním příbalovým dárkem například do obálek.

Druhy reklamních magnetek

Mezi nejoblíbenější patří klasické ploché magnetky, které se vyrábějí v různých tloušťkách od 0,4 do 2 mm. Na magnetickou fólii se aplikuje vinylová fólie, která se následně zalaminuje, čímž je zajištěna dlouholetá životnost.

Další možností jsou epoxy magnetky zalité průhlednou pryskyřicí, které vytvářejí 3D efekt. Tuto variantu doporučujeme pro magnetky s potiskem různých produktů a výrobků. Pryskyřice grafiku zvýrazní a celkově její vzhled zatraktivní, takže vzniklý reklamní předmět snadněji zaujme zákazníky.

Reklamní magnetky na zakázku

Největší výhodou magnetek je, že je lze vytvořit v jakémkoliv tvaru a velikosti. Díky tomu dokážeme magnetku vyrobit přesně podle vašich představ. Navíc při potisku nejste omezeni počtem barev, tisknout se tak dá i fotografie. Výsledkem je jedinečná reklamní magnetka v dokonalém rozlišení. Minimální množství pro objednávku je 250 ks. Cena vždy závisí na velikosti magnetky a na jejím tvaru. Pro kalkulaci nás neváhejte kontaktovat.

Reklamní magnetické bločky a magnetické záložky

Další šikovné a cenově přívětivé reklamní dárky jsou malé bločky s magnetem, které lze umístit například na lednici. Počet listů v bločku se odvíjí od požadavků klienta, většinou je to mezi 20 a 90 listy, které jsou buď odtrhávací, nebo samolepící. Tento bloček je také možné potisknout vaším logem nebo sloganem. Součástí může být i malá dřevěná tužka, kterou lze též potisknout. Minimální odběr je 300 ks.

Velmi oblíbené jsou taktéž magnetické záložky, které disponují velkou plochou pro potisk, přičemž lze tisknout i na vnitřní stranu. Tyto záložky jsou dostupné buď ve standardním provedení v obdélníkovém tvaru, nebo je lze vytvořit zcela na přání. Povrch magnetické záložky může být lesklý nebo matný, minimální odběr je 250 ks.

Pokud máte zájem o některý z výše popisovaných reklamních předmětů, určitě nás kontaktujte a my vám obratem zašleme cenovou nabídku na všechny dostupné možnosti.