Nevíte si rady?

+420 775 750 063

Nevíte si rady?

+420 775 750 063

Reklamní powerbanka na míru 12.6.2017

Vybitý telefon je noční můra každého z nás. Stačí více hovorů během dne, několik hledání na internetu a odpoledne na nás již vyskakuje varování o nutnosti připojit nabíječku. Ale co dělat, když zrovna není po ruce zásuvka? Právě pro tuto chvíli je dobré mít u sebe powerbanku.

Reklamní powerbanka se stala praktickým a velmi oblíbeným reklamním předmětem. Je ji možné použít s telefonem, tabletem i s některými notebooky. Na našich stránkách naleznete různé druhy, které se liší především svojí kapacitou. Všechny tyto powerbanky je možné potisknout nebo gravírovat. Laserové gravírování je pak vyhrazeno pouze pro kovové nebo dřevěné powerbanky.

Zakázková výroba powerbanky

Vzhledem k tomu, že v dnešní době jsou trendy především personalizované reklamní předměty, nabízíme vám možnost výroby powerbanky ve vlastním tvaru a designu. Tyto powerbanky jsou vyráběny z měkčeného PVC, díky čemuž je možné vytvořit jakýkoliv tvar. Powerbanka může představovat třeba váš produkt a je tak ideálním promo dárkem.

Tyto reklamní powerbanky jsou dodávány v dárkových krabičkách včetně nabíjecího USB kabelu. Výroba je možná již od 100 kusů a dodací termín se pohybuje okolo 20 pracovních dní.

Reklamní powerbanka s celoplošným potiskem

Powerbanky jsou skvělé reklamní předměty i díky velké ploše, kterou lze potisknout. V naší nabídce naleznete také několik typů, které je možné potisknout ze všech stran a navíc plnobarevně. Díky tomu můžete vytvořit originální reklamní dárek za nižší cenu, než je zakázková powerbanka ve vlastním tvaru. Navíc u těchto produktů je také kratší dodací termín, cca 15 pracovních dní, a u některých modelů je možné objednat už 50 kusů.

Vzhledem k tomu, že se ceny powerbank mění každý týden, máme u většiny těchto produktů na našich stránkách uvedenu cenu na dotaz. Pokud si z naší nabídky reklamních předmětů vyberete, ať už zakázkový nebo standardní model, neváhejte nás kontaktovat. Cenovou nabídku vám obratem zašleme včetně všech informací.