Nevíte si rady?

+420 775 750 063

Nevíte si rady?

+420 775 750 063

Reklamní sluneční brýle s potiskem 5.6.2017

S přicházejícím létem a krásným slunným počasím jsme do sortimentu zařadili reklamní sluneční brýle. Ty patří k velmi dobře prodejným položkám díky své nízké ceně a vysoké praktičnosti. Brýle nabízíme v široké barevné škále, vylepšit jaké také můžete umístěním svého loga na nožičku, popřípadě vytvořením potisku přímo na sklech.

Reklamní sluneční brýle jako perfektní letní dárek

Nabízené modely brýlí jsou nejenom módním doplňkem, ale samozřejmě také poskytují ochranu zraku před ultrafialovým slunečním zářením, ve většině případů UV400. Jsou tak vhodným rozdávacím dárkem na letní festivaly, nejrůznější sportovní akce či jiné příležitosti. Rovněž se jedná o vhodný firemní dárek. Velmi oblíbená je varianta brýlí v národních barvách, která je ideální pro nejrůznější sportovní zápasy a utkání.

Sluneční brýle je možné vytvořit v celé řadě provedení. Mohou být klasické jednobarevné, s transparentními nožičkami či obroučkami. Další možností jsou pak brýle vícebarevné. V současné době jsou také velkým trendem brýle se zrcadlovými skly, které v naší nabídce taktéž najdete.

Mezi zajímavější modely pak patří reklamní sluneční brýle, které vypadají jako dřevěné, popřípadě brýle skládací.

Reklamní brýle s potiskem

Chcete-li brýle sladit s vaší korporátní identitou, nabízí se hned několik možností. Trvalého výsledku se dosáhne, pokud se sluneční brýle sestaví přímo na zakázku. Při tom je možné kombinovat různé barvy obrouček a nožiček.

Další možností je pak klasický tamponový tisk, který se dá umístit na jednu nebo obě nožičky. Poslední zajímavá možnost tisku je umístění vašeho loga nebo sloganu přímo na sklo brýlí. Brýle s potiskem pak následně budou reprezentovat vaši značku opravdu kdekoli.

Vhodné doplňky ke slunečním brýlím

Pokud budete chtít své klienty potěšit ještě něčím navíc, můžete vybrat z naší nabídky drobný doplněk, kterým reklamní dárek ještě vyšperkujete. Ideální je například obal na brýle, který nabízíme i s možností plnobarevného celoplošného potisku. Velmi oblíbený je také hadřík na čištění brýlí, taktéž s možností plnobarevného potisku či ve vlastním tvaru.

Lidé, kteří tráví hodně času v autě, zajisté ocení praktický držák na brýle, který je možný snadno umístit na sluneční clonu. Brýle s potiskem i jejich příslušenství se stanou vítanými společníky vašich klientů.