Nevíte si rady?

+420 775 750 063

Nevíte si rady?

+420 775 750 063

Reklamní zapalovače a doplňky nejenom pro kuřáky 17.8.2017

Zapalovač s potiskem je výborným rozdávacím dárkem například na festivaly, letní kempy i do restaurací či barů s předzahrádkou. Mohlo by se zdát, že zapalovač vyrobený na míru nejvíce ocení firmy v tabákovém průmyslu. Ve skutečnosti jde o velmi praktický reklamní předmět s nízkou pořizovací cenou, který ocení nejenom kuřáci.

Reklamní zapalovače s potiskem

Vzhledem k popularitě této kuřácké potřeby máme vždy některé druhy na skladě. Vybírat tak můžete z velké skladové zásoby reklamních zapalovačů, kterou najdete u nás na webu. Pro méně náročné klienty jsou připraveny jednorázové zapalovače, pro ty náročnější pak zapalovače plnící, které je možné opětovně naplnit a používat znovu. Zapalovače pak dále rozdělujeme na plastové s nižší pořizovací cenou a luxusnější kovové.

Milovníci vychytávek a řešení 2v1 jistě ocení například zapalovač s otvírákem či zapalovač se světlem. Pro dámy máme rovněž zapalovač v provedení mini, který se pohodlně vejde do kabelky.

Do domácnosti se pak výborně hodí zapalovače s prodlouženou hlavou určené speciálně pro zapálení svíček nebo dlouhé krbové zapalovače. Novinkou v našem sortimentu jsou i tzv. turbo zapalovače, které jsou vhodné třeba pro vodní dýmky nebo milovníky doutníků.

Kuřácké potřeby

Pro kuřáky máme v nabídce velmi oblíbené elegantní kovové zapalovače a také již zmíněné turbo zapalovače. Ty jsou vybaveny speciálním plamenem, který hoří při velmi vysoké teplotě. Tímto plamenem lze doutník tzn. toustovat, takže se zapálí jednoduše a rychle tím nejšetrnějším způsobem. V nabídce máme také zapalovače s odolností plamene vůči sfouknutí větrem nebo průvanem.

Tímto ale možnosti rozhodně nekončí. Na webu naleznete mnohé další kuřácké potřeby. Vhodným dárkem v tomto segmentu může být například kapesní popelník s karabinou pro zavěšení na klíče.

Reklamní zapalovače s potiskem

Pro vaší naprostou spokojenost nabízíme zakázkový branding zapalovačů a veškerého kuřáckého příslušenství.

Na luxusnější kovové zapalovače doporučujme použít metodu gravírování, při níž se logo do kovu vyryje. Jedná se o decentnější metodu potisku, ale za to 100 % trvanlivou, která bude efektivní po celou dobu použitelnosti zapalovače.

Plastové zapalovače můžeme vaším logem nebo sloganem potisknout buď klasických sítotiskem nebo metodou UV tisku pro tisk plnobarevných obrázků. Zapalovač je pro tuto metodu tisku ideálním předmětem, a tak není problém natisknout jakoukoliv fotku nebo třeba obrázek vašeho produktu.