Nevíte si rady?

+420 775 750 063

Nevíte si rady?

+420 775 750 063

Tipy na originální reklamní předměty 28.7.2017Zdají se vám standardní reklamní předměty už okoukané a nezajímavé? Přinášíme vám několik tipů na originální reklamní dárky, kterými se odlišíte a určitě zaujmete.

Logo toaster

Topinkovač a toustovač patří mezi oblíbené kuchyňské spotřebiče. Nyní vám přinášíme možnost jejich personalizace a vytvoření vlastního logo toasteru na míru. Je možné vybrat z různých barev produktu a nanést na něj potisk přesně podle vašich požadavků. Co je ale zajímavější, vzniklý logo toaster bude vypalovat vaše logo na každý upečený toast! Tento originální reklamní předmět je možné objednat již od množství 100 ks. Dostupný je také v luxusní chromové variantě s vyraženým logem.

Reklamní šátky s celoplošným potiskem

Další možností originálních předmětů jsou reklamní šátky a šály s celoplošným potiskem. Šátky je možné vyrobit v jakémkoliv rozměru. Na výběr je několik materiálů, mezi základní patří polyester a hedvábí. Kromě reklamních šátků vám rádi vyrobíme také kravaty s logem nebo motýlky. Pokud hledáte dárek pro zaměstnance, je tento reklamní předmět skvělou volbou. Šátky vytvoříme přesně podle vašich požadavků a ve vašich firemních barvách již od 50 ks. Na výrobu je však nutné počítat cca se 3 až 4 týdny.

Cestovní polštář s celoplošným potiskem

Reklamní cestovní polštář za krk je ideální do letadla nebo na dlouhé cesty autobusem či autem. Polštářek je vyplněn micro kuličkami. Jeho hlavní výhodou je, že lze potisknout po celé ploše, čímž vytvoříte jedinečný reklamní předmět. Je dostupný ve dvou provedeních. Levnější variantou je polštář vyrobený z materiálu spandex. Nabízíme ale také variantu, kde je na přední straně měkký fleece pro maximální komfort a pohodlí během vaší cesty. Cestovní polštář s plnobarevným potiskem můžete objednávat od 500 ks.

Pokud máte o jakýkoliv z těchto reklamních předmětů zájem, neváhejte nás kontaktovat. Pomůžeme vám s výběrem a nabídneme nejlepší řešení právě pro vás!