Nevíte si rady?

+420 775 750 063

Nevíte si rady?

+420 775 750 063

Vychytávky pro mobilní telefony 7.6.2016

Celá škála příslušenství pro mobilní telefony a tablety se dlouhodobě drží v popředí prodejnosti reklamních předmětů. A není se čemu divit, aktivních SIM karet je v ČR v současné době více než obyvatel. Je tedy jasné, že když se rozhodnete investovat do dárku, který se dá využít spolu s mobilem, určitě se nespletete.

Reproduktory a sluchátka

V našem katalogu naleznete celou řadu originálních a hlavně užitečných doplňků pro vaše chytré telefony. Mezi oblíbené patří například sluchátka. Jejich výhodou je jejich relativně nízká cena a především široká nabídka barev, takže je můžete sladit s vaší firemní prezentací. Sluchátka typu In-Ear, která jsou balena v plastových krabičkách, mají ještě jednu skvělou výhodu, kterou je možnost plnobarevného tisku právě na zadní stranu krabičky. Nemusíte se tak omezovat pouze na jednobarevný potisk, ale využít technologii UV tisku a dodat vašim reklamním předmětům barvu.

Samozřejmě u nás naleznete i opravdu kvalitní sluchátka, která mají polstrovanou čelenku a pohodlné polštářky na uši pro dlouhodobý a kvalitní poslech muziky. Hledáte-li sluchátka vhodná například pro běh nebo využití jako hadsfree, doporučujeme Bluetooth sluchátka. Všechny sluchátka vyšší kategorie jsou balena buď v dárkových krabičkách, nebo látkových obalech, na které lze natisknout vaše logo.

Dalším skvělým doplňkem k mobilním telefonům jsou přenosné reproduktory, které připojíte přes 3,5 mm konektor, Bluetooth, nebo telefon jen přiložíte a reproduktor zvuk několikanásobně zesílí.

Něco pro sportovce

Zdravý životní styl se nyní stává moderním trendem. Proto svým klientům doporučujeme fitness sportovní hodinky a náramky. Hodinky se snadno spárují s mobilem přes Bluetooth a poté dokážou sledovat spálené kalorie, počet kilometrů, které za den ujdete, či sledovat váš spánek.

Pro aktivní běžce mámev nabídce také sportovní pouzdro, díky němuž upevníte telefon na ruku. Je dostupné v několika barvách a velikostech, tisk loga na tyto propagační předměty je samozřejmostí.

Cestovní příslušenství pro mobily

Velmi oblíbeným reklamním předmětem je cestovní USB nabíječka do auta, která je k dispozici v mnoha barvách a variantách, buď s jedním nebo dvěma porty pro současné nabíjení více přístrojů. Logo se na tento předmět tiskne většinou tamponovým tiskem.

V naší nabídce naleznete také plastový USB adaptér, který je ideální na epoxy potisk, neboli logoprint. Jedná se o vysoce přilnavou samolepku zalitou pryskyřicí. Tyto 3D plastické etikety mohou být v jakémkoliv tvaru, s jakýmkoliv potiskem. Jsou tak vhodné pro digitální plnobarevný tisk.

Velmi oblíbené jsou i cestovní sady, které se skládají právě z již zmíněné USB nabíječky do auta, adaptéru do zásuvky a power banky. Produkty jsou v pevném pouzdru na zip, na které rádi natiskneme vaše logo. Tímto předmětem tak darujete kompletní výbavu pro nabíjení telefonu.