Nevíte si rady?

+420 775 750 063

Nevíte si rady?

+420 775 750 063

Zimní reklamní textil 9.1.2017

Hledáte-li vhodný reklamní předmět, který využijete v zimním období, máme pro vás několik tipů. Nechte se inspirovat naší nabídkou zimních textilních dárků vhodnou nejen na Vánoce!

Dotykové rukavice a pletený reklamní textil

V zimě určitě oceníte speciální rukavice, díky kterým můžete ovládat váš dotykový telefon. I na tento produkt lze samozřejmě umístit vaše logo, nejvhodnější technologií je výšivka. Další variantou je digitální potisk na hřbet rukavice, který je vhodný u plnobarevných motivů. Jeho maximální plocha je však 40 x 25 mm. Pokud by vám tato plocha nestačila, můžete zvolit dotykové rukavice ze speciálního materiálu, který je možný potisknout po celé přední straně. Tisk se provádí sublimací, takže nejste omezeni počtem barev. Můžete tak vytvořit zcela unikátní reklamní předmět s vaším logem.

Z pleteného textilu doporučujemezimní reklamní čepice, které jsou dostupné v několika barvách, takže je můžete lehce sladit s vaší firemní identitou. V naší nabídce naleznete i elegantní reklamní čepice s decentním štítkem, na který je možné logo natisknout, což je většinou finančně přívětivější varianta než zmiňovaná výšivka. Navíc k této čepici nabízíme i šálu ve stejném provedení. Můžete tak vytvořit celý set.

Reklamní čepice a šály s vytkávaným logem

Pokud si přejete zákazníkům či zaměstnancům poskytnout originální čepice nebo šály, nabízíme možnost zakázkové výroby, kde je vaše logo přímo do produktu vytkáno. Můžete si sami navrhnout celý design výrobku. Minimální počet pro výrobu je 50 ks. Pokud byste měli o tuto variantu zájem, určitě nás kontaktujte.

Zimní prošívané reklamní bundy

Chcete-li vašim zaměstnancům věnovat moderní a vysoce kvalitní zimní oblečení, máme pro vás skvělý tip na péřovou reklamní bundu. Tato bunda se vyrábí jak v pánském, tak v dámském provedení. Navíc je dostupná v několika trendy barvách. Pokud by vám bunda nevyhovovala, nabízíme také dámské a pánské vesty. Navíc lze bundy i vesty sbalit do malého balíčku, takže vám při cestování zaberou málo místa. U obou produktů je obal již přiložen. Na tyto reklamní bundy pro vás rádi zajistíme vyšití vašeho loga nebo sloganu.